سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

تقدیر رییس سازمان توسعه تجارت ایران از مساعدت های بانک پارسیان در تخصیص هدفمند اعتبارات صادراتی

جامع خبر(جامع نیوز):حمید زادبوم، معاون وزیر صمت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران با ارسال تقدیرنامه ای خطاب به دکتر کورش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان از تلاش ها و مساعدت های این بانک در راستای تخصیص به موقع و هدفمند اعتبارات صادراتی با هدف کاهش هزینه های حضور صادرکنندگان در بازارهای هدف و در نهایت توسعه صادرات غیر نفتی کشور قدردانی کرد.
بر اساس گزارش عملکرد بانک پارسیان در پرداخت تسهیلات، این بانک در چارچوب مفاد “بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی سال ۱۳۹۹” بالغ بر ۲،۰۱۵ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش صادراتی از محل منابع سپرده گذاری صندوق توسعه ملی پرداخت کرده است.
بنابراین گزارش “بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی” در راستای اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و چارچوب برنامه ملی پیشبرد برون گرایی اقتصاد و به منظور تحقق اهداف توسعه صادرات غیرنفتی سال ۱۳۹۹ از سوی هیات وزیران تصویب و ابلاغ شد.
حمایت همه جانبه هدفمند از صادرات کالاها و خدمات، افزایش حجم و تنوع محصولات و خدمات و همچنین حمایت از زیرساخت ها و توسعه فعالیت های ترویجی و بازاریابی خارجی، تسهیل فرایند صادرات محصولات و خدمات و توجه به شرایط خاص اقتصادی و تجاری کشور با توجه به تحریم های ظالمانه و همچنین مسائل ناشی از شیوع ویروس کرونا از شاخص های مهم تدوین بسته حمایتی سال ۱۳۹۹ بوده است.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۴:۲۷ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای تقدیر رییس سازمان توسعه تجارت ایران از مساعدت های بانک پارسیان در تخصیص هدفمند اعتبارات صادراتی بسته هستند
  • 1 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.