دوشنبه, ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

رییس کل بیمه مرکزی در بازدید از شرکت بیمه تجارت نو:

جوان گرایی و برنامه محور بودن از ویژگی های خوب این شرکت است

جامع خبر(جامع نیوز):صبح امروز دکتر سلیمانی به همراه هیات عامل و مدیران بیمه مرکزی از شرکت بیمه تجارت نو بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی، دکتر سلیمانی در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از  حضور جوانان تحصیلکرده در این شرکت گفت: جوان گرایی و برنامه محور بودن از ویژگی های خوب این شرکت بیمه است که بی شک می تواند نقش موثری در افزایش پرتفوی داشته باشد.
رییس کل بیمه مرکزی، برنامه ریزی عملیاتی مطلوب این شرکت را نتیجه کار تیمی و مدیریت خوب مجموعه دانست و گفت: بیمه تجارت نو با زیرساخت های مناسبی که فراهم کرده است آینده خوبی برای آن پیش بینی می شود.
وی ضمن رونمایی از منشور اخلاقی این شرکت گفت: قوانین و مقررات برای موفقیت یک شرکت کافی نیست و منشور اخلاقی یکی از ضرورت های هر سازمانی است که باید تدوین شود و سرلوحه فعالیت کارکنان آن قرار گیرد.
دکتر سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود، بر اهمیت گسترش زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنعت بیمه تاکید کرد و گفت: آینده شرکت های بیمه در گرو ارتقای سطح IT  است و باید به آن توجه ویژه ای شود، چرا که گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات باعث کاهش ابهام خواهد بود و متعاقبا خدمات با شفافیت بیشتر و مبلغ ارزان تری در اختیار مردم قرار می گیرد.
رییس کل بیمه مرکزی همچنین از اقدامات انجام شده در حوزه مدیریت ریسک به خصوص بخش درمان تقدیر کرد و گفت: شرکت های بیمه باید ارتباط خود را با سازمان هایی که می توانند در کاهش خسارت های تقلبی کمک کنند، افزایش دهند.
وی خاطر نشان کرد: صنعت بیمه در اثرگذاری در بخش اقتصادی کشور باید کوشش بیشتری بکند و باید تلاش کرد تا به یک صنعت اثرگذار در اقتصاد کشور تبدیل شود.

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۵:۲۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای جوان گرایی و برنامه محور بودن از ویژگی های خوب این شرکت است بسته هستند
  • 0 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.