شنبه, ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

خدمات پزشکی و دارویی رایگان در اردوی جهادی مس

جامع خبر(جامع نیوز) ،گروه جهادی شرکت ملی مس ایران در اسفندماه با برگزاری دو اردوی جهادی پزشکی در استان کرمان با حضور پزشکان متخصص در رشته‌های دندانپزشکی، چشم‌پزشکی، زنان، عمومی، داخلی و استقرار داروخانه مجهز به ۱۱ هزار نفر خدماتی پزشکی و دارویی رایگان ارایه داد.

به گزارش مس پرس، شرکت مس با نام و یاد شهید حاج قاسم سلیمانی بیست و چهارمین و بیست و پنجمین اردوی جهادی درمانی خود را از تاریخ ۱۵ تا ۲۲ اسفندماه در منطقه رابر و رودبار جنوب استان کرمان برگزار کرد.

بر اساس این گزارش، بیست و چهارمین اردوی جهادی پزشکی شرکت مس در منطق رابر (روستای قنات ملک) از ۱۲ تا ۱۵ اسفندماه برگزار شد که در جریان این اردو در مجموع به ۵۲۶۹ نفر خدمات رایگان پزشکی و دارویی ارایه شد.
براساس این گزارش، بیست و پنجمین اردوی جهادی درمانی نیز همزمان با ایام مبعث پیامبر اکرم (ص) در منطقه زهکلوت در شهرستان رودبار جنوب برگزار شد که به بیش از ۶۰۰۰ نفر خدمات درمانی رایگان ارائه شد.
گفتنی است، همچنین در جریان برگزاری این اردو برخی مددجویان برای ادامه درمان به دانشگاه‌های علوم پزشکی کرمان معرفی شدند تا با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران درمان آنها کامل شود

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای خدمات پزشکی و دارویی رایگان در اردوی جهادی مس بسته هستند
  • 3 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.