دوشنبه, ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

ساختمان جدید شعبه کرج بیمه پارسیان در استان البرز را افتتاح گردید

جامع خبر(جامع نیوز):با توجه به اهمیت مشتری مداری به عنوان یکی از اهداف مهم این شرکت و توسعه خدمات بیمه‌ای که همواره مد نظر بوده است، ساختمان جدید شعبه این شرکت در استان البرز، شهرستان کرج به بهره برداری رسید.
با توجه به اهمیت مشتری مداری به عنوان یکی از اهداف مهم این شرکت و توسعه خدمات بیمه‌ای که همواره مد نظر بوده است، ساختمان جدید شعبه این شرکت در استان البرز، شهرستان کرج به بهره برداری رسید.

بر اساس این گزارش، در مراسم افتتاحیه که با حضور آقای اویارحسین نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه پارسیان و تنی چند از معاونین، مدیران، کارشناسان و نمایندگان این شرکت برگزار شد، ایشان ضمن تشریح برنامه های کلان شرکت، تلاش برای رسیدن به پورتفوی پیش بینی شده را بسیار حایز اهمیت دانست.

ایشان همچنین ضمن تأکید بر حسن رفتار با بیمه گزاران و مراجعان در این شعبه و ارایه هر چه بهتر خدمات توسط بیمه پارسیان و لزوم همراهی با روش های بیمه گری روز دنیا گفت: در فضای رقابتی امروز لزوم تقویت تمام جنبه های یک شرکت بیمه به خوبی احساس می شود و ما این مهم را در بیمه پارسیان با تاسیس شرکت هایی همچون بیمه اتکایی پارس و شرکت سرمایه گذاری آتیه پارسیس محقق نمودیم. همچنین برای ارتقا و حفظ جایگاه ارزشمند بیمه پارسیان در صنعت بیمه کشور با اتکا به روش های نوین روز دنیا و تقویت شبکه فروش برای رسیدن به اهداف عالی پیش خواهیم رفت.

ساختمان جدید شعبه کرج بیمه پارسیان در فضای مناسب به منظور دسترسی هر چه بهتر بیمه گزاران به خدمات بیمه پارسیان طراحی و ساخته شده است

نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۶ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای ساختمان جدید شعبه کرج بیمه پارسیان در استان البرز را افتتاح گردید بسته هستند
  • 0 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.