شنبه, ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

قدردانی استاندار مرکزی از پرداخت تسهیلات «سپهر سلامت» بانک صادرات ایران

جامع خبر(جامع نیوز)- استاندار مرکزی از بانک صادرات ایران به پاس پرداخت تسهیلات «سپهر سلامت» و همکاری با بخش بهداشت و درمان این استان قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر ، سیدعلی آقازاده با ارسال لوح سپاسی به مدیرشعب بانک صادرات استان مرکزی، از مدیران و کارکنان این بانک برای پرداخت تسهیلات «سپهر سلامت» و همکاری و مساعدت با کادر درمان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان در ایام شیوع کرونا قدردانی کرد.

سیدعلی آقازاده در بخشی از متن این تقدیرنامه خطاب به ناصر کریمی حاجی‌خادمی آورده است:
«گام نهادن در مسیر شکوفایی و رونق اقتصادی، مرهون سعی و تلاش انسان‌هایی است که با تعهد و بهره‌گیری از علم و مدیریت، به عرصه مبارزه با مشکلات قدم نهاده و تهدیدات را به فرصت تبدیل و موانع و مشکلات موجود بر سر راه توسعه کشور را با بکارگیری تجربه و خلاقیت، برطرف می‌سازند. بدین‌وسیله خدمات ارزشمند و اهتمام شایسته و ثمربخش جنابعالی در پرداخت تسهیلات سپهر سلامت به کارکنان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان را ارج نهاده و مراتب قدردانی و سپاس خود را ابراز می‌نمایم.»
بانک صادرات استان مرکزی پس از شیوع کرونا و در عمل به مسئولیت اجتماعی خود در سال ١٣٩٩، بیش از ٢٢٠٠ فقره تسهیلات به میزان ٢٢٠٠ میلیارد ریال در قالب طرح «سپهر سلامت» به کادر درمان و کارکنان بخش بهداشت و درمان این استان تسهیلات پرداخت کرده است.

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۴ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای قدردانی استاندار مرکزی از پرداخت تسهیلات «سپهر سلامت» بانک صادرات ایران بسته هستند
  • 0 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.