شنبه, ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مراسم درختکاری در مجتمع معدنی چادرملو

جامع خبر(جامع نیوز):همزمان با روز درختکاری و هفته منابع طبیعی مدیران و پرسنل مجتمع معدنی چادرملو اقدام به غرس نهال در محوطه ورودی این مجتمع نمودند.
به گزارش خبرنگار ما، مهندس حمید جهانی مدیر مجتمع معدنی چادرملو پس از کاشت چند نهال، در جمع کارکنان پرتلاش فضای سبز ضمن قدردانی از فعالیت‌های ارزشمند صورت گرفته در مدیریت و توسعه فضاهای سبز مجموعه گفت: منابع طبیعی میراثی گرانبهاست و اهداف اصلی توسعه پایدار در کشور را محقق می‌سازد.
وی افزود: واقعیت این است که بدانیم و باور داشته باشیم که بدون حفاظت از منابع آب، خاک، پوشش گیاهی و بهره برداری بهینه از آنها ادامه حیات بشر ممکن نیست. ما باید حافظ آن باشیم و فرهنگ کاشت نهال و تقویت پوشش گیاهی باید بین کارکنان نهادینه گردد و در صیانت و حفاظت از این ثروت‌های ارزشمند تلاش کنیم.
وی تصریح کرد: امیدوارم با مشارکت و حضور حداکثری کارکنان، در جهت حفظ و حراست از طبیعت، و توسعه فضای سبز این منطقه کویری، گامهای بلندی تری برداشته شود.
یادآوری می شود تاکنون در مجتمع معدنی چادرملو بالغ بر ۸۵ هکتار فضای سبز با گونه های مختلف درختان و گیاهان مقاوم در کویر ایجاد شده است .

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۷ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای مراسم درختکاری در مجتمع معدنی چادرملو بسته هستند
  • 4 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.