با شروع سال تحصیلی جدید، آسیاتک از شرایط ویژه خرید سرویس‌های خود خبر داد
با شروع سال تحصیلی جدید، آسیاتک از شرایط ویژه خرید سرویس‌های خود خبر داد

به مناسبت فرا رسیدن فصل پاییز و آغاز سال تحصیلی جدید، آسیاتک از سرویس های اینترنت ADSL2+ ویژه دانش آموزان و دانشجویان رونمایی کرد. به گزارش جامع خبر(جامع نیوز)، با توجه شیوع ویروس کرونا و برگزاری کلاس‌های درس به صورت آنلاین و مجازی، و همچنین به مناسبت آغاز سال جدید تحصیلی، شرکت آسیاتک بسته‌های متنوع […]

به مناسبت فرا رسیدن فصل پاییز و آغاز سال تحصیلی جدید، آسیاتک از سرویس های اینترنت ADSL2+ ویژه دانش آموزان و دانشجویان رونمایی کرد.

به گزارش جامع خبر(جامع نیوز)، با توجه شیوع ویروس کرونا و برگزاری کلاس‌های درس به صورت آنلاین و مجازی، و همچنین به مناسبت آغاز سال جدید تحصیلی، شرکت آسیاتک بسته‌های متنوع و ویژه‌ای را برای مشترکین جدید و فعلی سرویس ADSL طراحی کرده است.

خاص‌ترین سرویس سال تحصیلی!

در این طرح علاوه بر دو بسته ۳ ماهه و یک بسته ۶ ماهه پر حجم و پرسرعت، خاص‌ترین بسته برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ طراحی شده تا تمام نیازهای محصلان و دانشجویان به اینترنت پوشش داده شود. مدت زمان این سرویس مطابق با زمان سال تحصلی یعنی ۹ ماه است و با توجه به اختصاص ۱۲۵۰ گیگابایت ترافیک کلیه نیازهای دانشجویان و دانش‌آموزان در یک سال تحصیلی برطرف خواهد شد.

لیست بسته‌های اینترنت ADSL

بسته ۲ مگ ۳ ماهه (مجموع آستانه مصرف ۱۵۰ گیگ داخلی معادل ۷۵ گیگ بین‌الملل)

ویژه ثبت نام اولیه

بسته ۴ مگ ۳ ماهه (مجموع آستانه مصرف ۴۰۰ گیگ داخلی معادل ۲۰۰ گیگ بین‌الملل)

ویژه ثبت نام اولیه

بسته ۸ مگ ۶ ماهه (مجموع آستانه مصرف ۱۴۰۰ گیگ داخلی معادل ۷۰۰ گیگ بین‌الملل)

ویژه ثبت نام اولیه

بسته ۱۶ مگ ۹ ماهه (مجموع آستانه مصرف ۲۵۰۰ گیگ داخلی معادل ۱۲۵۰ گیگ بین‌الملل)

ویژه ثبت نام اولیه

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر، فعال‌سازی و خرید سرویس‌های ویژه ADSL آسیاتک با شماره ۱۵۴۴ داخلی ۱ تماس حاصل نموده یا با مراجعه به صفحه اختصاصی این جشنواره نسبت به تکمیل فرم اقدام نمایید تا کارشناسان آسیاتک با شما گیرند.