جامع خبر(جامع نیوز):معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در دیدار استاندار آذربایجان غربی ، بر شتاب بخشی اجرای طرح های صنعتی در این استان تاکید کرد . به نقل از ایدرونیوز، محسن صالحی نیا با اشاره به رویکرد توانمند سازانه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : […]

جامع خبر(جامع نیوز):معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در دیدار استاندار آذربایجان غربی ، بر شتاب بخشی اجرای طرح های صنعتی در این استان تاکید کرد .

به نقل از ایدرونیوز، محسن صالحی نیا با اشاره به رویکرد توانمند سازانه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : این سازمان از مشارکت بخش غیر دولتی در پروژه های صنعتی استقبال می کند و آماده انتقال دانش انباشته و تجارب خود در فرایند های مشارکت با بخش خصوصی برای توانمند سازی و پشتیبانی های قانونی ، تسهیل گرانه وتوسعه ای است .

محمد صادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی هم در این دیدار سرمایه گذاری ایدرو و مشارکت در پروژه های صنعتی را درخواست کرد .

صالحی نیا و معتمدیان در این دیدار همچنین ایجاد فرصت های اشتغال زایی در منطقه از طریق امکان سنجی توسعه و راه‌اندازی خط تولید خودرو زامیاد و نیز بررسی های راه اندازی منطقه اقتصادی سرو – ارومیه را مورد بحث و بررسی قرار دادند .