تقدیر از نقش بارز بانک آینده در ایفای مسئولیت اجتماعی / خدمات بانکی به نابینایان متنوع شد
تقدیر از نقش بارز بانک آینده در ایفای مسئولیت اجتماعی / خدمات بانکی به نابینایان متنوع شد

جامع خبر(جامع نیوز):انجمن نابینان ایران، طی پیامی از خدمات بانک آینده، ویژه روشن‌دلان کشور، قدردانی کرد. به گزارش جامع خبر و به نقل از روابط عمومی بانک آینده: در این پیام، «منصور شادکام» قائم‌مقام انجمن نابینایان ایران، خطاب به دکتر «محمد فطانت» مدیرعامل بانک آینده، اقدامات این بانک را در راستای ایفای مسئولیت‌اجتماعی و تکریم […]

جامع خبر(جامع نیوز):انجمن نابینان ایران، طی پیامی از خدمات بانک آینده، ویژه روشن‌دلان کشور، قدردانی کرد.

به گزارش جامع خبر و به نقل از روابط عمومی بانک آینده: در این پیام، «منصور شادکام» قائم‌مقام انجمن نابینایان ایران، خطاب به دکتر «محمد فطانت» مدیرعامل بانک آینده، اقدامات این بانک را در راستای ایفای مسئولیت‌اجتماعی و تکریم نابینایان، بسیار ارزنده دانست و اظهار امیدواری کرد که این امر خداپسندانه و ارزشمند، هم‌چنان ادامه یابد.
گفتنی است، بانک آینده، نخستین سامانه عملیات بانکی ویژه روشن‌دلان را در سال ۱۳۹۵ نصب و راه‌اندازی کرد و اکنون شعب متعددی در سراسر کشور به این سامانه مجهز است.
انجام عملیات بانکی برای روشن‌دلان جامعه با استقرار سامانه‌ای مشتمل بر دستگاه برجسته‌نگار و نصب نرم‌افزار فرم‌های بانکی، فراهم شده است.
متقاضیان این‌گونه خدمات می‌توانند از انواع خدمات بانکی نظیر: افتتاح حساب، برداشت و واریز وجه، خدمات کارت از حساب را با استفاده از ورودی و خروجی‌های صوتی و بریل، تکمیل کنند، سپس فرم‌های تکمیل شده توسط چاپگر باجه، چاپ شده و برای انجام عملیات در اختیار مسئول باجه، قرار می‌گیرد.