بالغ بر ١٨٣ هزار نفر طی ۹ ماه از بانک ملی وام ازدواج دریافت کردند
بالغ بر ١٨٣ هزار نفر طی ۹ ماه از بانک ملی وام ازدواج دریافت کردند

جامع خبر(جامع نیوز):بانک ملی ایران در نه ماهه امسال بیش از ۱۶۰ هزار و ۱۶۹ میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد. به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران ، از ابتدای امسال تا پایان آذرماه، بالغ بر ۱۸۳ هزار و ۱۰۷ فقره وام قرض الحسنه ازدواج به زوج های جوان پرداخت شده […]

جامع خبر(جامع نیوز):بانک ملی ایران در نه ماهه امسال بیش از ۱۶۰ هزار و ۱۶۹ میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد.

به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران ، از ابتدای امسال تا پایان آذرماه، بالغ بر ۱۸۳ هزار و ۱۰۷ فقره وام قرض الحسنه ازدواج به زوج های جوان پرداخت شده که ارزش ریالی این وام ها، ۱۶۰ هزار و ۱۶۹ میلیارد و ۶۸۲ میلیون ریال بوده است.

پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج با هدف ترویج این سنت حسنه و کمک به جوانان، یکی از سیاست های مهم بانک ملی ایران است و آمارهای ۵ سال گذشته نیز نشان از روند صعودی تخصیص این وام در بانک دارد.

گفتنی است با توجه به اینکه دو ماه تا پایان سال باقی است و این آمار تا پایان آذر ماه اعلام شده بانک ملی ایران توانسته است بیش از ۱۰۰ درصد از تکالیف و وظایف محوله خود را در خصوص پرداخت وام ازدواج به انجام برساند.