سرپرست شرکت نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب منصوب شد
سرپرست شرکت نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب منصوب شد

جامع خبر(جامع نیوز):علیرضا زاکانی شهردار تهران در حکمی عباس تقدسی نژاد را به عنوان عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب منصوب کرد. به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه شهرآفتاب. علیرضا زاکانی شهردار تهران در حکمی عباس تقدسی نژاد را به عنوان عضو هیات مدیره و […]

جامع خبر(جامع نیوز):علیرضا زاکانی شهردار تهران در حکمی عباس تقدسی نژاد را به عنوان عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب منصوب کرد.

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه شهرآفتاب. علیرضا زاکانی شهردار تهران در حکمی عباس تقدسی نژاد را به عنوان عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب منصوب کرد.
در بخشی از این حکم آمده است:
امید است با استعانت از پروردگار متعال و در راستای تحقق چشم انداز تهران. کلانشهر الگوی جهان اسلام با بهره گیری از استعداد و توانمندی کارکنان خدوم شهرداری تهران و نخبگان شهر و ظرفیت های تخصصی. موجبات خدمت رسانی مفید و موثر به شهروندان عزیز تهران را فراهم آورید.
گفتنی است پیش از این محمدرئوف قادری به مدت ۵۲ ماه سکان هدایت مجموعه نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب را به عهده داشته است. و از هم اکنون عباس تفدسی نژاد سرپرست شرکت نمایشگاه شهرآفتاب است.