بانک سپه پیشرو در اجرای مصوبات دولت است
بانک سپه پیشرو در اجرای مصوبات دولت است

جامع خبر(جامع نیوز):تقدیر از بانک سپه به دلیل طراحی و اجرای اولین سیستم متمرکز بانکداریوزیر امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر اینکه بانک سپه پیشرو در اجرای مصوبات دولت است، گفت: با اجرای سیستم یکپارچه بانکداری و سند برنامه تحول راهبردی بانک سپه در افق ۱۴۰۴ باید به افق‌های آینده بانک نگریست و از […]

جامع خبر(جامع نیوز):تقدیر از بانک سپه به دلیل طراحی و اجرای اولین سیستم متمرکز بانکداریوزیر امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر اینکه بانک سپه پیشرو در اجرای مصوبات دولت است، گفت: با اجرای سیستم یکپارچه بانکداری و سند برنامه تحول راهبردی بانک سپه در افق ۱۴۰۴ باید به افق‌های آینده بانک نگریست و از دستاوردهای آن سخن گفت.

به گزارش نقل از بانک سپه;دکتر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و;دارایی در مراسم رونمایی از سیستم یکپارچه بانکداری وسند برنامه تحول راهبردی بانک سپه در افق ۱۴۰۴که عصر امروز سه‌شنبه سوم خردادماه همزمان با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در سالن همایش‌های بانک سپه برگزار شد، با تقدیر از زحمات انجام‌ شده در طراحی، اجرا ومدیریت این سیستم، آن را نماد موفقیت بانک سپه در انجام مأموریت‌های محوله از سوی دولت وساماندهی بانک‌ها دانست.

وی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته در مدت‌زمان اجرا ونهایی شدن ابرپروژه ادغام، گفت: بانک سپه در ایفای مسئولیت خطیر ادغام، سربلند وموفق بوده وتوانسته با اتکا به تجربیات حاصل در زمان ادغام، آن را در قالب سیستم یکپارچه بانکداری، طراحی، اجرا وعملیاتی کند.

وزیر امور اقتصادی ودارایی از پیگیری‌های انجام‌ شده دکتر ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه درخصوص طراحی واجرای اولین سیستم متمرکز بانکداری، تدوین سند تحول راهبردی بانک سپه در افق ۱۴۰۴ را نمادی از صرف فعل خواستن وتوانستن عنوان کرد.

دکتر خاندوزی اقدامات انجام‌ شده درخصوص طراحی سیستم یکپارچه بانکداری در این بانک را فراتر از مسئولیت‌های اقتصادی ومالی آن دانست وتاکید کرد: با اجرای این سامانه وسند تحول باید به افق‌های آینده بانک سپه نگریست واز دستاوردهای آن سخن گفت.

وی با تأکید بر نقش وجایگاه بانک سپه در رشد وبالندگی اقتصادی، برنامه‌های این بانک را در مسیر پیشبرد سیاست‌های دولت ونظام عنوان واز مدیران وکارکنان بانک سپه قدردانی کرد.

وزیر امور اقتصادی ودارایی این چشم‌انداز را در مسیر دستیابی به اهداف کشور ورشد اقتصادی دانست وبانک سپه را بانک پیشرو در اجرای مصوبات دولت مانند ارائه تسهیلات خرد به مردم بدون دریافت تضامین و… یاد کرد