کسب مقام اول روابط عمومی برتر
کسب مقام اول روابط عمومی برتر

جامع خبر(جامع نیوز):در جشنواره آثار برگزیده روابط عمومی سراسر کشور سازمان تامین اجتماعی، اداره روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در بخش ” تولید محتوا” رتبه اول را در کشور کسب کرد و در همایش روابط عمومی که در مشهد مقدس برگزار گردید، تندیس و لوح سپاسی نیز دریافت نمود. در لوح […]

جامع خبر(جامع نیوز):در جشنواره آثار برگزیده روابط عمومی سراسر کشور سازمان تامین اجتماعی، اداره روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در بخش ” تولید محتوا” رتبه اول را در کشور کسب کرد و در همایش روابط عمومی که در مشهد مقدس برگزار گردید، تندیس و لوح سپاسی نیز دریافت نمود.

در لوح سپاس سید محمدرضا فیاضی، مشاور مدیر عامل و مدیر کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی آمده است:

بسمه‌تعالی

جناب آقای رضا عرب‌سرخی
رئیس محترم اداره روابط عمومی اداره کل غرب تهران بزرگ
توفیق سازمان تامین اجتماعی در توسعه و تقویت تعامل با بیش از نیمی از جمعیت کشور و پاسخگویی بهنگام و شفاف به مخاطبان و ذینفعان، مستلزم تلاش همکارانی است که صادقانه و عاشقانه در جایگاه حوزه روابط عمومی در حال خدمت هستند.
با تبریک ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارج نهادن به مجموعه تلاش‌های همه فعالان حوزه ارتباطات سازمان تامین اجتماعی، توفیق شما در کسب رتبه اول در بخش تولید محتوا در جشنواره آثار برگزیده روابط عمومی‌های سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۱ را تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون شما را در مسیر خدمت و توسعه و تعمیق ارتباطات با گروه‌های متنوع از خانواده بزرگ سازمان تامین اجتماعی آرزومندم.

سید محمدرضا فیاضی
مشاور مدیرعامل و مدیر کل روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل غرب تهران بزرگ