جامع خبر(جامع نیوز):به مناسبت روز خبرنگار، امروز یکشنبه (۳۰مردادماه) نشست صمیمانه ای با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.  به نقل از فرینا، این نشست که با حضور «حمید برومند» قائم مقام دبیر شورایعالی و «حسن خانلری» مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد، ضمن […]

جامع خبر(جامع نیوز):به مناسبت روز خبرنگار، امروز یکشنبه (۳۰مردادماه) نشست صمیمانه ای با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.

 به نقل از فرینا، این نشست که با حضور «حمید برومند» قائم مقام دبیر شورایعالی و «حسن خانلری» مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد، ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت اباعبدالله حسین (ع)، از مساعدت و همراهی خبرنگاران در طی یکسال گذشته تقدیر شد.
قائم مقام دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در این نشست با تقدیر از تلاشگران عرصه خبر و خبر رسانی گفت: روز خبرنگار، فرصت مناسبی است برای بزرگداشت تلاشگران حوزه خبر و رسانه؛ امروز وظیفه خطیری بر عهده خبرنگاران است تا همه ظرفیت های بالقوه و بالفعل رسانه ای خود را به کار گیرند و در جهت پیشرفت و ارتقا کشور استفاده کنند.
حمید برومند، مثبت شدن تراز تجاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را دستاورد مهم دبیرخانه شورایعالی در سال جدید دانست و اظهار داشت: مناطق آزاد در هر دو موضوع صادرات و واردات عملکرد بهینه تری داشته اند و رشد صادرات به مراتب بیش از واردات بوده است. با تحلیل عملکرد تجارت خارجی در یکساله ابتدایی دولت سیزدهم، تراز تجارت خارجی مناطق آزاد مثبت ۳۹ میلیون دلار محاسبه می شود که این امر نشان دهنده تثبیت مسیر افزایش صادرات و مدیریت بهینه واردات در این مناطق است.
برومند افزود: عموم اقدامات دبیرخانه شورایعالی مناطق در این مدت، متمرکز بر رفع چالش های فعالین اقتصادی و اقدامات توسعه ای به منظور بهبود محیط کسب و کار در این مناطق بوده است.
در ادامه این نشست مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد، گفت: با گذر از ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) قدردان همراهی و همکاری شما عزیزان در پیشبرد اهداف دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و سازمان های مناطق آزاد هستیم.
حسن خانلری افزود: ما خبرنگاران را یک همکار دلسوز می دانیم، خبرنگاران چشم بینای سازمان ها هستند.

گفتنی است؛ خبرنگاران حاضر در این نشست نظرات و پیشنهادات خود را جهت تعامل بیشتر و موثرتر با دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و سازمان های مناطق آزاد ارائه دادند.