پایان خودروهای ناقص در شرکت سایپاسیتروئن/ رشد ۵۰ درصدی تولید به صورت عبور مستقیم/ کاهش زمان انتظار تحویل خودرو
پایان خودروهای ناقص در شرکت سایپاسیتروئن/ رشد ۵۰ درصدی تولید به صورت عبور مستقیم/ کاهش زمان انتظار تحویل خودرو

جامع خبر(جامع نیوز):با همت و تلاش کارگران و کارکنان شرکت سایپاسیتروئن، از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۵ هزار و ۶۰۰ دستگاه خودروی ناقص در این شرکت تکمیل و تجاری سازی شده است و برای اولین بار در طی سال های اخیر، خودروهای ناقص در شرکت وجود ندارد.     به نقل از واحد […]

جامع خبر(جامع نیوز):با همت و تلاش کارگران و کارکنان شرکت سایپاسیتروئن، از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۵ هزار و ۶۰۰ دستگاه خودروی ناقص در این شرکت تکمیل و تجاری سازی شده است و برای اولین بار در طی سال های اخیر، خودروهای ناقص در شرکت وجود ندارد.

 

  به نقل از واحد اطلاع‌رسانی شرکت سایپاسیتروئن، مهدی صادقی با اعلام این خبر اظهار داشت: با دستور مدیریت ارشد گروه و حمایت مدیرعامل شرکت سایپاسیتروئن و همچنین تلاش‌های بی‌شائبه تمام کاکنان شرکت سایپا سیتروئن، علاوه بر تکمیل ۱۵ هزار و ۶۰۰ دستگاه خودرو ناقص، بیش از ۲۹ هزار دستگاه خودرو تولید به صورت عبور مستقیم و بدون کسری نیز در چهارماهه ابتدای سال انجام شده است که علاوه بر تأثیر مستقیم بر کیفیت محصول نهایی، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد ۵۰ درصدی داشته است.

معاون زنجیره تأمین سایپاسیتروئن در رابطه با افزایش رضایتمندی مشتریان حضوری نیز خاطر نشان کرد: این شرکت با کاهش زمان انتظار تحویل خودرو به متقاضیان و افزایش ظرفیت در بخش مشتری حضوری توانسته است درسال جاری بیش از ۴ هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو را به صورت حضوری به مشتریان عزیز تحویل دهد.

او در پایان ضمن تشکر از تمام همکاران این شرکت، ابراز امیدواری کرد که روند تولید و جلوگیری از انباشت خودروهای ناقص ادامه‌دار باشد.