جامع خبر(جامع نیوز):مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام در اولین دیدار رسمی خود با حجت‌الاسلام و المسلمین کریمی‌تبار نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام دیدار کرد. به نقل از روابط عمومی پتروشیمی ایلام، سیدغلامحسن گرشاسبی در این دیدار با تبریک آغاز هفته دولت و بیان اینکه با هدف خدمت به مردم شریف استان و رفع مشکلات […]

جامع خبر(جامع نیوز):مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام در اولین دیدار رسمی خود با حجت‌الاسلام و المسلمین کریمی‌تبار نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام دیدار کرد.

به نقل از روابط عمومی پتروشیمی ایلام، سیدغلامحسن گرشاسبی در این دیدار با تبریک آغاز هفته دولت و بیان اینکه با هدف خدمت به مردم شریف استان و رفع مشکلات تولید این مسئولیت را پذیرفته است، اظهار داشت: اقدامات بسیار شاخصی در شرکت پتروشیمی ایلام صورت گرفته که استمرار این فعالیت‌ها نیازمند آرامش و تولید پایدار است.
مدیرعامل پتروشیمی ایلام، رفع مشکلات آب و خوراک را اولویت این مجتمع پتروشیمی برشمرد و گفت: با تکیه بر خرد جمعی و دانش فنی متخصصان چشم‌انداز روشنی پیش روی پتروشیمی ایلام است.
حجت‌الاسلام کریمی‌تبار نیز در این دیدار با تبریک انتصاب مهندس گرشاسبی به عنوان مدیرعامل پتروشیمی ایلام گفت: این شرکت نقش قابل قبول و پررنگی در کاهش آمار بیکاری در استان داشته است .
نماینده ولی فقیه در استان خاطر نشان کرد: از هیج تلاشی برای حمایت از تولید و اشتغال در شرکت پتروشیمی ایلام فروگذار نخواهد کرد.