جامع خبر(جامع نیوز):ال‌جی شخصیت‌های عروسکی منحصر به فرد و لوازم خانگی اسباب بازی را در IFA معرفی می‌کند. ال‌جی الکترونیکس (LG) با همکاری PLAYMOBIL®، سازنده مشهور اسباب‌بازی در آلمان، قرار است از مجموعه‌ای اختصاصی از اسباب‌بازی‌ با تم ال‌جی در IFA 2022 رونمایی کند. این فیگورهای عروسکی و اسباب‌بازی¬های جدید و جذاب از سال آینده […]

جامع خبر(جامع نیوز):ال‌جی شخصیت‌های عروسکی منحصر به فرد و لوازم خانگی اسباب بازی را در IFA معرفی می‌کند.

ال‌جی الکترونیکس (LG) با همکاری PLAYMOBIL®، سازنده مشهور اسباب‌بازی در آلمان، قرار است از مجموعه‌ای اختصاصی از اسباب‌بازی‌ با تم ال‌جی در IFA 2022 رونمایی کند. این فیگورهای عروسکی و اسباب‌بازی¬های جدید و جذاب از سال آینده در راستای تعهد ال‎جی برای ایجاد تجربه‌های منحصر به فرد و جدید برای کاربران، در مجموعه‌ای از رویدادهای آنلاین و حضوری در دسترس خواهند بود.

در بخش Lifestyle غرفه ال‌جی در IFA در کنار جدیدترین لوازم خانگی پریمیوم ال‌جی، سه شخصیت کاملاً جدید ساخته شده توسط ال‌جی و PLAYMOBIL به نام‌های Henry (با نام مستعار «LG Man») که شخصیتی هوشیار و آماده کمک¬ کردن است، اینفلوئنسر محبوب آشپزخانه و سبک زندگی «Nora» و شخصیت فعال در حوزه مد و لباس «J. J.»، به نمایش گذاشته می‌شوند.

برای کمک به سه شخصیت LG-PLAYMOBIL جهت داشتن سبک زندگی راحت در خانه در مقیاس مینیاتوری، نسخه‌های اسباب بازی لوازم¬خانگی نوآورانه LG، از جمله ماشین لباسشویی، اجاق های InstaView™ ، یخچال های InstaView، و WashTower™ نیز ساخته شده است.

این شخصیت‌های عروسکی بامزه و لوازم خانگی مینیاتوری در رسانه‌های اجتماعی نیز حضور خواهند داشت و در شبکه¬های مجازی ال‌جی، از جمله اکانت رسمی اینستاگرام شرکت لوازم خانگی ال¬جی و صفحه اینستاگرام Life’s Good Kitchen (@lifesgoodkitchen) حضور خواهند داشت.

Roh Soo-kie، رئیس بخش برند در شرکت لوازم خانگی و تهویه مطبوع ال‌جی الکترونیکس می‌گوید:”باعث خوشحالی است که به بازدیدکنندگان IFA یک پیش‌نمایش از مجموعه اسباب‌بازی‌های جدید ال-جی که با همکاری PLAYMOBIL آلمان ساخته شده است، ارائه دهیم”. «مصرف‌کنندگان می‌توانند در رویدادها و تبلیغات اختصاصی که از اوایل سال ۲۰۲۳ شروع می‌شود، این اسباب‌بازی‌های بسیار جذاب و کوچک را تهیه کنند. ما به ارائه فعالیت‌های تعاملی که تجربیات منحصربه‌فرد کاربری را ارائه می‌دهند و نشان‌دهنده تعهد مستمر ال‌جی به نوآوری برای زندگی بهتر هستند ، ادامه خواهیم داد. ”
بازدیدکنندگان از نمایشگاه IFA 2022 (2 تا ۶ سپتامبر) در برلین، می توانند در غرفه نمایشگاهی ال¬جی در سالن ۱۸، Messe Berlin، درباره سری اسباب بازی های جدید اطلاعات بیشتری کسب کنند.