مراسم امضای تفاهم‌نامه پست بانک ایران و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با حضور دکتر عباسی شاهکوه معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم و مقررات و ارتباطات رادیویی و دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران برگزار شد.   به گزارش  جامع خبر (جامع نیوز):به نقل از  اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران: در […]

مراسم امضای تفاهم‌نامه پست بانک ایران و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با حضور دکتر عباسی شاهکوه معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم و مقررات و ارتباطات رادیویی و دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران برگزار شد.

 

به گزارش  جامع خبر (جامع نیوز):به نقل از  اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران: در این تفاهم‌نامه مقرر شد طرفین از ظرفیت های یکدیگر برای ارائه خدمات به شرکت‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استفاده نموده و در راستای سیاستهای وزادت ارتباطات و فناوری اطلاعات  هم افزایی داشته و به توسعه زیرساخت های این بخش کمک کنند.
در این تفاهم‌نامه پست بانک و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تلاش دارند تا خدمات توثیق و تسهیلات و تعهدات بانکی در ضمانتنامه ها را برای شرکت‌های فعال در حوزه ICT با شرایط بهتر تسهیل کرده و تخفیفات ویژه ای را برای این دسته از شرکت‌ها در نظر بگیرند.