جامع خبر(جامع نیوز):خودروسازی مکث موتور نخستین شرایط فروش پیکاپ کلوت در نسخه اتوماتیک را اعلام کرد.همچنین در این شرایط فروش  قیمت این خودروی جدید بازار شد مکث موتور با توجه به تقاضای بازار برای پیکاپ های اتوماتیک به تازگی خط تولید این پیکاپ مجهز به جعبه دنده اتوماتیک را راه اندازی کرده و بصورت رسمی […]

جامع خبر(جامع نیوز):خودروسازی مکث موتور نخستین شرایط فروش پیکاپ کلوت در نسخه اتوماتیک را اعلام کرد.همچنین در این شرایط فروش  قیمت این خودروی جدید بازار شد
مکث موتور با توجه به تقاضای بازار برای پیکاپ های اتوماتیک به تازگی خط تولید این پیکاپ مجهز به جعبه دنده اتوماتیک را راه اندازی کرده و بصورت رسمی فروش آن را آغاز نموده است.بر اساس اطلاعیه این شرکت قیمت قطعی کلوت اتوماتیک برابر با ۱/۱۸۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان اعلام شده است.

بر این اساس متقاضیان می‌توانند با حضور در شوروم مرکزی یا نمایندگی‌های مجاز مکث موتوردر سراسر کشور نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

طبق این طرح متقاضیان در زمان ثبت‌نام مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان را پرداخت کرده و الباقی بهای خودرو برابر با ۵۸۷ میلیون تومان را در قالب یک چک به تاریخ ۲۰ آذرماه ۱۴۰۱ پرداخت می‌کنند. موعد تحویل کلوت اتومات نیز ۹۰ روز کاری خواهد بود.

کلوت با بهره‌گیری از موتور پرقدرت ۲٫۴ لیتری توربوشارژ میتسوبیشی، ۲۱۵ اسب بخار توان و ۳۲۰ نیوتن‌متر گشتاور را به سمت گیربکس شش سرعته اتوماتیک هدایت می‌کند. این توان و دور موتور بالای کلوت اتومات، عبور از مسیرهای چالشی به‌ویژه گل و لای و کویر نیز با یک پیکاپ گیربکس اتومات را میسر می‌سازد.

امکاناتی نظیر کروز کنترل، سیستم ورود بدون کلید، مانیتور لمسی ۸ اینچی، تنظیم برقی صندلی راننده در شش جهت، کامپیوتر سفر، سیستم اتوماتیک تهویه هوا با صفحه لمسی، لاستیک زاپاس فول سایز و پوشش ضدخش قسمت بار؛ کلوت اتومات را به یک رقیب کم‌بدیل در میان پیکاپ‌های تولیدی کشور تبدیل کرده است.

از تجهیزات ایمنی این خودرو نیز می‌توان به سیستم ترمز ضد قفل (ABS)، سیستم ترمز ترکیبی (CBS)، سیستم کمکی ترمز (BAS)، سیستم پایداری الکترونیک (ESC)، قفل ایمنی کودک، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو و سیستم ضد سرقت (Immobilizer) اشاره کرد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی زیر با مکث موتور در ارتباط باشند.

شماره تماس سراسری: ۴۱۷۵۵۸۰۰-