سود سهام‌ داران شرکت بیمه کوثر برای سال منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ از طریق سامانه سجام پرداخت شد.    به نقل از روابط‌عمومی و اعلام مدیرعامل بیمه کوثر، سود سهام‌داران حقیقی از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در تاریخ ۳۱/۰۵/۱۴۰۱به حساب‌شان واریز شد. ابوالفضل آقادادی با اشاره به اینکه سود اختصاص یافته […]

سود سهام‌ داران شرکت بیمه کوثر برای سال منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ از طریق سامانه سجام پرداخت شد.

 

 به نقل از روابط‌عمومی و اعلام مدیرعامل بیمه کوثر، سود سهام‌داران حقیقی از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در تاریخ ۳۱/۰۵/۱۴۰۱به حساب‌شان واریز شد.
ابوالفضل آقادادی با اشاره به اینکه سود اختصاص یافته به ازای هر سهم ۲۱۹ ریال است، خاطرنشان‌کرد: سهام‌داران حقیقی که فاقد کد سجام هستند و موفق به دریافت سود سهام خود نشده‌اند، پس از انجام مراحل ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت آنان، مطابق ابلاغیه شماره ۱۲۲/۱۰۳۱۷۹ مورخ ۰۷/۰۲/۱۴۰۱ سازمان بورس و اوراق بهادار، پرداخت مطالبات سنوات قبل سهام‌داران در تاریخ ۱۵/۰۸/۱۴۰۱ از طریق سامانه یاد شده پرداخت می‌شود.
وی گفت: سود سهام‌داران حقوقی، صندوق‌ها و سبدهای سرمایه‌گذاری ظرف مهلت قانونی از طریق ارائه نامه و اعلام شماره حساب و شماره شبا بانکی پرداخت می‌شود.