متن پیام به شرح زیر است: سلام علیکم؛ هفته اول شهریور ماه، که با نام و یاد شهیدان والا مقام”رجایی” و ” باهنر” مزین و هفته دولت نامگذاری شده فرصتی برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است. بی‌تردید تمام مسئولان و مدیران […]

 متن پیام به شرح زیر است:

سلام علیکم؛
هفته اول شهریور ماه، که با نام و یاد شهیدان والا مقام”رجایی” و ” باهنر” مزین و هفته دولت نامگذاری شده فرصتی برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است. بی‌تردید تمام مسئولان و مدیران باید با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهدای دولت و منش آنان، در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گام بردارند.
چهارم شهریورماه، روز کارمند، نیز یادآور ارزش نهادن به تلاش بخش عظیمی از جامعه است. انسان های شایسته ای که قصدشان خدمت به مردم و کسب رضای خداوند است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخش مهم و اساسی اداره امور کشور را برعهده دارند.
بی تردید حضور راهبردی کارمندان شریف، خدوم و صدیق صندوق در عرصه خدمت رسانی به هموطنان میهن اسلامی به عنوان بخشی از پیکره کلان صنعت بیمه، حضوری چشمگیر و قابل تقدیر است که ثمرات نیکوی آن را می توان در حل بخشی از مشکلات اقتصادی زیان دیدگان حوادث رانندگی به وضوح مشاهده کرد.
اینجانب در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به مسئولان و کارمندان دستگاه های مختلف به ویژه مدیران وکارکنان زحمت کش صندوق تامین خسارهای بدنی تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون این عزیزان را در ارائه خدمات شایسته به کشور و مردم عزیزمان از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

مهدی قمصریان
مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی