بسم الله الرحمن الرحیم  هفته دولت و روز کارمند فرصت مغتنمی است که از مجاهدت کارمندان خدوم دستگاه‌های اجرایی کشور که نقش بی‌بدیلی در تحقق شعارهای انقلاب داشته اند تقدیر نماییم. کارمند در نظام جمهوری اسلامی خود را سپر بلای مردم می‌داند، امورات مردم را فارغ از هرگونه سلیقه سیاسی و اجتماعی انجام داده و […]

بسم الله الرحمن الرحیم 

هفته دولت و روز کارمند فرصت مغتنمی است که از مجاهدت کارمندان خدوم دستگاه‌های اجرایی کشور که نقش بی‌بدیلی در تحقق شعارهای انقلاب داشته اند تقدیر نماییم.
کارمند در نظام جمهوری اسلامی خود را سپر بلای مردم می‌داند، امورات مردم را فارغ از هرگونه سلیقه سیاسی و اجتماعی انجام داده و خدمت به آنان را سوای وظایف شغلی تعریف شده دانسته و به نوعی کسب رضایت مردم را کسب رضای خداوند متعال می داند.این نوع نگاه برخاسته از فرهنگ عمیق ایرانی اسلامی است که دشمن را یارای تاب‌آوری آن نیست. فرهنگی که کارمندان از شهدای انقلاب و به ویژه شهیدان رجایی و باهنر به ارث برده و با تمام وجود خود را وقف مردم نظام انقلاب و آرمان های آن نموده اند.
به نوبه ی خود از تلاش‌ها، خدمات، دلسوزی های همه و کارکنان دولت و دستگاه‌های اجرایی به ویژه همکاران عزیزم در منطقه ویژه اقتصادی لامرد که ضرب آهنگ توسعه این کانون اقتصادی و صنعتی را سرعت بخشیدند صمیمانه سپاسگزاری می نمایم. رجای واثق دارم که این تلاش ها در پیشگاه خداوند سبحان محفوظ و اجری عظیم به همراه خواهد داشت.
جا دارد یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر را زنده نگه داشته و به تأسی از آن دو شهید پر افتخار روز به روز بر تلاش خود برای خدمت به مردم بیافزاییم.

احسان انصاری مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد