جامع خبر(جامع نیوز):در مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی، زمان برگزاری چهارمین رویداد حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی اعلام شد. به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، در این مراسم که با حضور مقامات و چهره‌های اقتصادی کشور در سالن همایش‌های بین‌المللی […]

جامع خبر(جامع نیوز):در مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی، زمان برگزاری چهارمین رویداد حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی اعلام شد.

به گزارش تجارت آوا به نقل از روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، در این مراسم که با حضور مقامات و چهره‌های اقتصادی کشور در سالن همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار شد، رویداد حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی به عنوان رویدادی مهم در عرصه داخلی‌سازی و استفاده از توانمندی‌های داخلی معرفی شد.
در این مراسم با اشاره به اهمیت گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در ارزآوری و تولید در کشور، اعلام شد که رویداد حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی که با حمایت این گروه بزرگ پتروشیمی و با اجرای شرکت بهاران تدبیر کیش و مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود، در سه دوره برگزاری خود بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان تفاهم‌نامه با شرکت‌های دانش بنیان و داخلی منعقد شده است.
این رویداد مهم از ۲۴ تا ۲۶ بهمن ماه در جزیره کیش برگزار خواهد شد.