جامع خبر(جامع نیوز):تفاهم نامه جامع همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و شرکت مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران با حضور ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و سلمان ضربی مدیرعامل شرکت صنایع فراساحل ایران منعقد شد.    به نقل از ایدرونیوز، از موضوعات این تفاهم نامه می توان به طراحی و اجرای برنامه […]

جامع خبر(جامع نیوز):تفاهم نامه جامع همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و شرکت مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران با حضور ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و سلمان ضربی مدیرعامل شرکت صنایع فراساحل ایران منعقد شد.

 

 به نقل از ایدرونیوز، از موضوعات این تفاهم نامه می توان به طراحی و اجرای برنامه و دوره های آموزشی در صنعت کشتی سازی و حمل و نقل دریایی؛ ارائه مشاوره های مدیریتی، مالی، بازرگانی، فناوری و … اشاره کرد.

بنا به این گزارش، دیگر موضوعات مورد تفاهم طرفین شامل طراحی و اجرای کانون های ارزیابی و توسعه کارکنان، آموزش مدیران تراز جهانی، مدیریت دانش؛ رسوخ فناوری؛ دانش بنیان شدن؛ برپایی همایش ملی صنایع دریایی؛ اجرای تورهای صنعتی، معرفی نخبگان و پایش و غربالگری است.

در این جلسه ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی بر آمادگی این سازمان برای اجرای موضوعات مورد توافق تاکید کرد.

سلمان ضربی مدیرعامل شرکت صنایع فراساحل ایران نیز آموزش را از اولویت های این شرکت دانست و ابراز امیدواری کرد که این تفاهم نامه برای طرفین نتایج بسیار خوبی در بر داشته باشد.