جامع خبر(جامع نیوز):موسسه اعتباری ملل در راستای مسئولیت های اجتماعی و حمایت از افراد آسیب پذیر بیش از ۳۵ میلیارد ریال وام قرض الحسنه اشتغالزایی بهزیستی پرداخت نمود. به نقل ازروابط عمومی موسسه اعتباری ملل: این موسسه زمینه اشتغال افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی را با پرداخت تسهیلات به مبلغ۳۵/۷۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از ابتدای سال تا پایان […]

جامع خبر(جامع نیوز):موسسه اعتباری ملل در راستای مسئولیت های اجتماعی و حمایت از افراد آسیب پذیر بیش از ۳۵ میلیارد ریال وام قرض الحسنه اشتغالزایی بهزیستی پرداخت نمود.

به نقل ازروابط عمومی موسسه اعتباری ملل: این موسسه زمینه اشتغال افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی را با پرداخت تسهیلات به مبلغ۳۵/۷۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از ابتدای سال تا پایان مهرماه به افراد معرفی شده سازمان بهزیستی کل کشور فراهم نمود.

این گزارش می‌افزاید: موسسه اعتباری ملل پیرو ابلاغیه های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران وام های قرض الحسنه ازدواج و فرزندآوری  نیز بر اساس قوانین ابلاغی پرداخت می نماید. همچنین این موسسه به منظور توانمند سازی مستاجران، تسهیلات ودیعه مسکن مستاجران را به آن دسته از متقاضیانی که در سامانه وزارت راه و شهرسازی ثبت نام و یکی از شعب موسسه اعتباری ملل را انتخاب نموده باشند پرداخت می نماید.