جامع خبر(جامع نیوز):عبداله سلطانی ثانی در پیامی، ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی در آستان مقدس شاهچراغ(ع) شیراز ، شهادت تعدادی از هموطنان و دوستداران اهل بیت علیهم السلام را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است: عملیات تروریستی روز گذشته در آستان مقدس احمدبن موسی (ع) شیراز که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی […]

جامع خبر(جامع نیوز):عبداله سلطانی ثانی در پیامی، ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی در آستان مقدس شاهچراغ(ع) شیراز ، شهادت تعدادی از هموطنان و دوستداران اهل بیت علیهم السلام را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

عملیات تروریستی روز گذشته در آستان مقدس احمدبن موسی (ع) شیراز که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از زوار و هموطنان عزیزمان گردید، موجب اندوه و تأثر شد.
این اقدام تروریستی ضمن اثبات جنایات گروه‌های تروریستی، بار دیگر حقانیت نظام اسلامی را به اثبات رساند و طراحان و عاملان این حادثه تلخ و جانسوز، عمق دشمنی خود با مردم ایران عزیز را به جهانیان نشان دادند.
این حوادث نه تنها مردم عزتمند و مقاوم ایران را از ادامه مسیر انقلاب اسلامی ناامید نمی‌کند بلکه موجب می‌شود با وحدت هر چه بیشتر در راستای اعتلای ایران اسلامی، آرمان‌های والای امام راحل و شهدای عزیز گام بردارند.
مدیران و کارکنان بیمه سینا ضمن ابراز همدردی، این مصیبت را از صمیم قلب به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران و به خصوص مردم ولایت‌مدار استان فارس، شهر شیراز و خانواده‌های شهدای این حادثه دلخراش تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای این شهدای مظلوم رحمت و مغفرت، برای عموم بازماندگان صبر و اجر و برای مجروحان شفای عاجل مسألت می‌نمایند.