جامع خبر(جامع نیوز):معاون وزیر صمت و رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو) در سفر یک روزه به استان کرمانشاه از واحد صنعتی ایران خودرو کرمانشاه، طرح های صنعتی بیواتانول و بیوایمپلنت بازدید و از نزدیک روند اجرای این پروژه ها را بررسی کرد. علی نبوی در بازدید از واحد تولیدی ایران خودرو کرمانشاه […]

  • جامع خبر(جامع نیوز):معاون وزیر صمت و رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو) در سفر یک روزه به استان کرمانشاه از واحد صنعتی ایران خودرو کرمانشاه، طرح های صنعتی بیواتانول و بیوایمپلنت بازدید و از نزدیک روند اجرای این پروژه ها را بررسی کرد.

علی نبوی در بازدید از واحد تولیدی ایران خودرو کرمانشاه آن را نماد محرومیت زدایی، اشتغالزایی و توسعه صنعتی عنوان کرد و گفت : درصدد هستیم با استفاده از توان مالی بانک ها ظرفیت این واحد تولیدی را افزایش دهیم.

رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازدید از شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس هم گفت: عزم جدی مسئولین استان برای تکمیل این پروژه و به ظرفیت رساندن این واحد تولیدی وجود دارد.

نبوی در بازدید از طرح بیوایمپلنت شرکت دانش بافت البرز تاکید کرد: این طرح دانش بنیان از عمده مصوبات سفر مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) به استان کرمانشاه است که مشکلات آن به زودی مرتفع می شود و وارد مدار تولید خواهد شد.