جامع خبر(جامع نیوز):سازمان امور مالیاتی و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با هدف ارتقا و گسترش سطح همکاری‌های متقابل، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این تفاهم‌نامه با موضوع ارتقای سطح همکاری‌های متقابل و در راستای حمایت از کارکنان سازمان امور مالیاتی با پرداخت وام و ارائه خدمات ویژه […]

جامع خبر(جامع نیوز):سازمان امور مالیاتی و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با هدف ارتقا و گسترش سطح همکاری‌های متقابل، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این تفاهم‌نامه با موضوع ارتقای سطح همکاری‌های متقابل و در راستای حمایت از کارکنان سازمان امور مالیاتی با پرداخت وام و ارائه خدمات ویژه بانکی منعقد شد.
در این تفاهم‌نامه که به امضای «وحید اسکندری» مدیر شعب استان تهران و «عادل علی‌پور» مدیرکل منابع انسانی و رفاه سازمان امور مالیاتی رسید، ارائه کلیه خدمات نوین بانکی به پرسنل سازمان، پرداخت حقوق و مزایا و ارائه وام قرض‌الحسنه تا سقف ۲ میلیارد ریال با کارمزد حداکثر ۴ درصد و اقساط ۱۸ و ۲۴ ماهه در دستور کار قرار گرفت.
پرسنل سازمان امور مالیاتی می‌توانند با افتتاح حساب به‌صورت آنلاین یا مراجعه به هر یک از شعب سراسر کشور، از همه خدمات بانکی شامل دریافت دسته چک، وام، همراه‌بانک و… بهره‌مند شوند.