جامع خبر(جامع نیوز):بانک کارگشایی از ابتدای آبان ماه سال گذشته به مدت یک سال، روزانه با پرداخت ۵۶۳ فقره وام به نیازهای ضروری مشتریان پاسخ داده است. به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، پرداخت وام جعاله و قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری بانک کارگشایی با حداقل زمان و بدون ضامن راهی است تا […]

جامع خبر(جامع نیوز):بانک کارگشایی از ابتدای آبان ماه سال گذشته به مدت یک سال، روزانه با پرداخت ۵۶۳ فقره وام به نیازهای ضروری مشتریان پاسخ داده است.

به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، پرداخت وام جعاله و قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری بانک کارگشایی با حداقل زمان و بدون ضامن راهی است تا بانک در مواقع ضروری برای هزینه درمان، کمک هزینه تحصیلی، تهیه جهیزیه، ودیعه مسکن و… در کنار مشتریان خود باشد، در همین راستا، این بانک از ابتدای آبان ماه سال گذشته تا ابتدای آبان ماه امسال در مجموع ۲۰۵ هزار و ۱۹۵ فقره وام قرض الحسنه و تسهیلات جعاله بالغ بر ۱۹ هزار و ۱۵۵ میلیارد ریال در جهت گره گشایی از مشکلات و رفع نیازهای فوری و احتیاجات ضروری نیازمندان و متقاضیان پرداخت کرده است.

بانک کارگشایی در این مدت نیز تعداد ۱۰۰ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش ۲ هزار و ۴۸۴ میلیارد ریال و تعداد ۱۰۵ هزار و ۱۹۵ فقره تسهیلات جعاله به ارزش ۱۶هزار و ۶۷۱ میلیارد ریال به متقاضیان  پرداخت کرده است.

بانک کارگشایی به عنوان یکی از واحدهای بانک ملی ایران در حال حاضر با ۱۳ شعبه و ۴۲ دایره فعال در سراسر کشور در تلاش است تا با ارائه خدمات متمایز و منحصر بفرد در مواقع ضروری با حداقل زمان در ازای ترهین طلاآلات با پرداخت تسهیلات جعاله و وام قرض الحسنه برای کمک هزینه درمان، کمک هزینه تحصیلی، تهیه جهیزیه، ودیعه مسکن و … در کنار مشتریان خود باشد.