جامع خبر(جامع نیوز):غرفه بانک توسعه تعاون در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته آماده پاسخگویی به بازدیدکنندگان و مراجعین است. شانزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته طی روزهای ۱۸ تا ۲۱ بهمن‌ماه از ساعت ۸ تا ۱۵ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران در حال برگزاری است و غرفه بانک توسعه تعاون در سالن a31 آماده پاسخگویی به مراجعین و علاقه‌مندان است.کارشناسان و متخصصین بانک توسعه […]

جامع خبر(جامع نیوز):غرفه بانک توسعه تعاون در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته آماده پاسخگویی به بازدیدکنندگان و مراجعین است.

شانزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته طی روزهای ۱۸ تا ۲۱ بهمن‌ماه از ساعت ۸ تا ۱۵ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران در حال برگزاری است و غرفه بانک توسعه تعاون در سالن a31 آماده پاسخگویی به مراجعین و علاقه‌مندان است.
کارشناسان و متخصصین بانک توسعه تعاون در بخش‌های اعتباری، بین‌الملل، امور مشتریان و عملیات بانکی راهنمایی‌های لازم را به فعالین و علاقه‌مندان بخش‌های گردشگری، صنایع‌دستی و هتل‌داری ارائه می‌دهند.
گفتنی است همزمان با شانزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته، سی و ششمین دوره نمایشگاه ملی صنایع‌دستی و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی خدمات و تجهیزات هتل‌داری نیز در حال برگزاری است