جامع خبر(جامع نیوز):به‌منظور بومی‌سازی کمپرسورهای سانتریفیوژ واحدهای احیای ۸۰۰ هزار تن در سال و همچنین تأمین قطعات یدکی، تفاهم‌نامه‌ چهارجانبه‌ای میان شرکت‌های فولاد غدیر نی‌ریز، فولاد شادگان، احیاء استیل فولاد بافت و فولاد میانه منعقد شد. به گزارش روابط‌عمومی مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز، طی این تفاهم‌نامه مقرر شد با هزینه چهار شرکت مذکور، یک ست […]

جامع خبر(جامع نیوز):به‌منظور بومی‌سازی کمپرسورهای سانتریفیوژ واحدهای احیای ۸۰۰ هزار تن در سال و همچنین تأمین قطعات یدکی، تفاهم‌نامه‌ چهارجانبه‌ای میان شرکت‌های فولاد غدیر نی‌ریز، فولاد شادگان، احیاء استیل فولاد بافت و فولاد میانه منعقد شد.

به گزارش روابط‌عمومی مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز، طی این تفاهم‌نامه مقرر شد با هزینه چهار شرکت مذکور، یک ست کمپرسورهای سانتریفیوژ ایرانی شامل کمپرسورهای Process Gas و Cooling Gas توسط یک شرکت سازنده داخلی برای واحدهای پرد موجود طراحی و ساخته شود. همچنین نقشه‎‌های طراحی در اختیار سایر شرکت‌ها نیز قرار گیرد.

در بند دیگری از این تفاهم‌نامه به نحوه نظارت بر حسن اجرای توافقات اشاره شده است که طی آن شرکت ملی فولاد ایران به نمایندگی از واحدهای بهره‌بردار پرد مسئولیت نظارت، هماهنگی و حسن اجرای این تفاهم‌نامه را برعهده خواهد داشت.

گفتنی است این تفاهم‌نامه در حاشیه نخستین همایش ارزیابی عملکرد مجتمع‌های هفت‌گانه فولادی (استانی)، منعقد شد.