جامع خبر(جامع نیوز):سود صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر معادل ۲۳٫۱درصد واریز شد . به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، شرکت تامین سرمایه تمدن سود دوره منتهی به ۳۰دی ماه ۱۴۰۱صندوق گنجینه زرین شهر را به حساب سرمایه گذاران این صندوق واریز کرد. سرمایه گذاران می توانند با فعال سازی […]

جامع خبر(جامع نیوز):سود صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر معادل ۲۳٫۱درصد واریز شد .

به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، شرکت تامین سرمایه تمدن سود دوره منتهی به ۳۰دی ماه ۱۴۰۱صندوق گنجینه زرین شهر را به حساب سرمایه گذاران این صندوق واریز کرد.

سرمایه گذاران می توانند با فعال سازی صدور از محل سود دراین صندوق ، سود موثر سالانه خودرا به ۲۵٫۷درصد افزایش دهند.

در حال حاضر خالص دارایی صندوق گنجینه زرین شهر نزدیک به ۵۲ همت است. ارزش هر واحد این صندوق سرمایه‌گذاری صد هزار تومان است سرمایه گذاران حتی با یک واحد نیز می‌تواند سرمایه‌گذاری را شروع کند.

شایان ذکر است از ۲۰دی تا ۲۰اسفند ماه ۱۴۰۱همه افراد حقیقی با سرمایه گذاری در صندوق گنجینه زرین شهر به ازای هر ۱۰میلیون تومان ، ۱۰واحد سرمایه گذاری صندوق پاداش اعتماد تمدن نیز به عنوان هدیه دریافت می کنند .

قابل توجه سرمایه گذارانی که تاکنون موفق نشده اند در اولین مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین کشور«آی بی شاپ »ثبت‌نام کنند، برای دریافت کد کاربری و رمز ورود به سامانه اینجا کلیک کنند.