با هماهنگی های به عمل آمده با هیئت امنای ۷۰ مسجد استان تهران ، مدیران و مسئولان مخابرات منطقه تهران در ایام الله دهه مبارک فجر با حضور در مساجد به تبیین و تشریح آخرین دستاوردها و برپایی میز خدمت می پردازند. به گزارش اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، در این برنامه، هر […]

با هماهنگی های به عمل آمده با هیئت امنای ۷۰ مسجد استان تهران ، مدیران و مسئولان مخابرات منطقه تهران در ایام الله دهه مبارک فجر با حضور در مساجد به تبیین و تشریح آخرین دستاوردها و برپایی میز خدمت می پردازند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، در این برنامه، هر یک از مناطق هفتگانه مخابرات منطقه تهران ۱۰ مسجد محدوده جغرافیایی مراکز مخابراتی تحت پوشش خود را انتخاب و پس از پایان نماز جماعت، ضمن برگزاری نشست پرسش و پاسخ با نمازگزاران، به تبیین و تشریح آخرین سرویس ها و خدمات مخابرات منطقه تهران پرداخته و در میز خدمت نیز درخواست های متقاضیان استفاده از خدمات نوین مخابراتی ثبت و مورد پیگیری قرار می گیرد.

گفتنی است هیئت امنای مساجد استان تهران ضمن استقبال از طرح نهضت جهاد تبیین مخابرات منطقه تهران، از این اقدام تقدیر و تجلیل کرده و خواستار استمرار چنین برنامه هایی در زمان های مختلف شدند.

شایان ذکر است در میز خدمت برپا شده در مساجد استان تهران، مدیران کل مناطق مخابراتی به همراه معاونان فنی و تجاری و روسای مراکز مخابراتی هر منطقه برای ارایه پاسخ های اقناعی در این ارتباط رو در رو با مردم هر منطقه حاضر می شوند.

این برنامه از ۱۲ بهمن ماه آغاز و تا پایان دهه مبارک فجر همچنان ادامه دارد