جامع خبر(جامع نیوز):مدیرعامل بیمه آرمان بمناسبت یازدهمین سالگرد تأسیس این شرکت پیامی صادرکرد، متن پیام به شرح زیر است: به نام خدا در گذران روزها و فصلها، گام به گام و استوار در این پهنه گیتی، آرمان مان را تعالی بخشیدیم. فراز و فرودها دیده ایم و حال در یازدهمین طلوع بودن آرمان با نامی به گستردگی […]

جامع خبر(جامع نیوز):مدیرعامل بیمه آرمان بمناسبت یازدهمین سالگرد تأسیس این شرکت پیامی صادرکرد، متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

در گذران روزها و فصلها، گام به گام و استوار در این پهنه گیتی، آرمان مان را تعالی بخشیدیم. فراز و فرودها دیده ایم و حال در یازدهمین طلوع بودن آرمان با نامی به گستردگی ایران زمین، در دل سرمای زمستان، نویدِ خورشید گرمابخش هستی زای بهاران می شویم.

سهامداران عزیز؛

اعضای محترم هیأت مدیره؛

مدیران و همکاران گرانقدر؛

آرمان عزیز ما در گذر طلایی حیات خویش است و در این طلایه داری فروش ده هزار میلیارد ریالی را برای اول بار در عمر خویش محقق نمود . با یکدیگر، هم آرمان شده ایم تا قدم در مسیر پر تلاطم خدمت نهیم و تعالی بخش نام آن باشیم یکی شدن و همراهی در کنار هم، رمز عبور برای حفظ این مهم در آینده است. اینجانب با کمال افتخار و مسرت، یازدهمین سالگرد تأسیس شرکت بیمه آرمان را به همه شما همکاران عزیز، مدیران ارزشمند،  سخت کوشان شبکه فروش و تمام ذینفعان و مشتریان معزز، تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه یگانه عالم امن و ایمن، سلامت و سربلندی همه عزیزان را طلب می کنم.
باشد که به بلندای نام ایران زمین و در گردشگری ایام روزگاران شاهد توسعه روزافزون نام بیمه آرمان باشیم.

ارادتمند

مجید قلی پور