طرح جهادی فضای سبز در محورهای اصلی شمال تهران آغاز و شهروندان منطقه یک با حضور در بوستان‌های فرامنطقه‌ای می‌توانند نهال رایگان تهیه و در توسعه فضاهای سبز شهری مشارکت نمایند. به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک حمید مهری سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبر اظهار داشت: […]

طرح جهادی فضای سبز در محورهای اصلی شمال تهران آغاز و شهروندان منطقه یک با حضور در بوستان‌های فرامنطقه‌ای می‌توانند نهال رایگان تهیه و در توسعه فضاهای سبز شهری مشارکت نمایند.

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک حمید مهری سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت هفته درختکاری و زمان مناسب برای کاشت نهال، منطقه اقدام به اجرای طرح‌های جهادی در زمینه توسعه فضاهای سبز نموده است و طی آن بیش از یک هزار و ۲۰۰ نهال در بوستان‌های گلابدره، نفس، مقبره الشهدای شهرک شهید محلاتی و… کاشته شد.

او افزود: همچنین ۸ هزار اصله نهال برای توزیع رایگان بین شهروندان در نظر گرفته شده است که آنها می‌توانند با مراجعه به بوستان‌های گلریزان، مهرگان، قیطریه و نیاوران اقدام به تهیه و کاشت نهال نمایند.

مهری تصریح کرد: طرح جهادی در حاشیه بزرگراه‌های شهید بابایی و شهید صدر، خیابان شهید لواسانی، بلوار شهید اندرزگو و… اجرا و  طی این طرح بیش از ۶ هزار متر مربع کندوکوب انجام و بیش از ۸۵۰ اصله درخت غرس شده است