اختتامیه نخستین جشنواره ملی علمی، فرهنگی-هنری قرض‌الحسنه با حضور مقامات عالی دولت در روز ۱۴ اسفند برگزار خواهد شد. به نقل از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، نخستین جشنواره ملی علمی، فرهنگی-هنری قرض‌الحسنه که به همت این بانک برگزار شده، با استقبال پژوهشگران، فعالان رسانه و هنرمندان روبه‌رو شده است.دبیرخانه این […]


اختتامیه نخستین جشنواره ملی علمی، فرهنگی-هنری قرض‌الحسنه با حضور مقامات عالی دولت در روز ۱۴ اسفند برگزار خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، نخستین جشنواره ملی علمی، فرهنگی-هنری قرض‌الحسنه که به همت این بانک برگزار شده، با استقبال پژوهشگران، فعالان رسانه و هنرمندان روبه‌رو شده است.
دبیرخانه این جشنواره آثار را در حوزه‌های رسانه، فرهنگی-هنری و همچنین پژوهش و نوآوری دریافت کرده و ۸۵۰ اثر در گروه‌های مختلف به این جشنواره ارسال شده است.
اختتامیه این جشنواره روز یکشنبه ۱۴ اسفند با حضور مقامات عالی دولت، وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی، مقامات پولی و بانکی، مدیران عامل بانک‌ها، خیرین حوزه قرض‌الحسنه، علما و نخبگان فرهنگی، علمی و اصحاب رسانه در سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد. در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از عملکرد نخستین دوره جشنواره ملی فرهنگی هنری قرض‌الحسنه، از صاحبان آثار برگزیده تقدیر می‌شود.
همچنین در این همایش ملی، انتشار اوراق قرض‌الحسنه، پلتفرم نئوبانک قرض‌الحسنه و اجرای پروژه دریافت مزد خدمت به جای کارمزد ثابت وام‌های قرض‌الحسنه رونمایی خواهد شد