جامع خبر(جامع نیوز):اولین همایش تخصصی ارتباط واحدهای صنعتی استان کرمان با حضور مدیرعامل گهرزمین و مسوولان استان در شهر کرمان برگزار شد. به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین صبح امروز اولین همایش تخصصی ارتباط واحدهای صنعتی بزرگ و کوچک استان با حضور محمدمهدی فداکار استاندار کرمان، امیر حسن […]

جامع خبر(جامع نیوز):اولین همایش تخصصی ارتباط واحدهای صنعتی استان کرمان با حضور مدیرعامل گهرزمین و مسوولان استان در شهر کرمان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین صبح امروز اولین همایش تخصصی ارتباط واحدهای صنعتی بزرگ و کوچک استان با حضور محمدمهدی فداکار استاندار کرمان، امیر حسن زاده معاون اقتصادی استاندار، مدیر عامل گهرزمین، مدیر عامل صنایع ملی مس، مدیر عامل میدکو، مدیر عامل مس باهنر، مدیر کل صمت استان و دیگر مسوولین استانی در تالار فرهنگ و هنر کرمان برگزار گردید. مدیرعامل گهرزمین در این همایش با اشاره به اقدامات و فعالیت های گهرزمین عنوان نمود: هیات مدیره گهرزمین در ابتدای دولتِ جدید تصمیم گرفت که این مجموعه در زمینه های مختلف در کنار دولت باشد و کمک شایانی را داشته باشد بعنوان مثال کارهای بسیار بزرگی در حوزه های مختلف از جمله بومی سازی، ایمنی، مسکن، آزمایشگاه، توسعه جنوب استان بخصوص بحث آموزش دانش آموزان و … توسط مهندسین و متخصصین گهرزمین صورت گرفته است. وی با اشاره به مبحث مسوولیت های اجتماعی گفت: پیشنهاد می شود در بحث مسوولیت های اجتماعی یک پروژه ملی راه اندازی شود که این امر می تواند کمک قابل توجهی را در جامعه به همراه داشته باشد. مدیرعامل گهرزمین در پایان سخنان خود خواستار حمایت های بیشتر و همه جانبه از سوی دولت شد. گفتنی است این همایش به منظور ارتباط هرچه بیشتر واحدهای صنعتی در راستای ارتقا و توسعه استان برگزار شد.