جامع خبر(جامع نیوز):شرکت‌های تابعه گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی ضنایع پتروشیمی خلیج فارس (پترول)، ۲۱ تفاهم نامه و قرارداد با شرکت‌های ایرانی و دانش بنیان در نمایشگاه «حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی» امضا کردند. به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، شرکت کود شیمیایی اوره لردگان ۷ تفاهم نامه […]

جامع خبر(جامع نیوز):شرکت‌های تابعه گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی ضنایع پتروشیمی خلیج فارس (پترول)، ۲۱ تفاهم نامه و قرارداد با شرکت‌های ایرانی و دانش بنیان در نمایشگاه «حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی» امضا کردند.


به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، شرکت کود شیمیایی اوره لردگان ۷ تفاهم نامه در زمینه حمایت از ساخت داخل به ارزش ۲۱۰ میلیارد تومان امضا کرد؛ از جمله کالاهای ساخت داخل مورد حمایت این شرکت می‌توان به کاتالیست‌های مورد نیاز صنعت پتروشیمی اشاره کرد.
همچنین پتروشیمی ایلام، ۸ تفاهم نامه با شرکت‌های ایرانی و دانش بنیان‌ها امضا کرد که ارزش آن معادل ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار، به علاوه ۱۰ میلیون یورو بود.
پتروشیمی ارغوان گستر ایلام نیز ۴ تفاهم نامه و قرارداد در زمینه حمایت از ساخت داخل منعقد کرد که ارزش آن‌ها معادل ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو است.
شرکت پتروشیمی صدف خلیج فارس نیز ۲ تفاهم نامه و قرارداد امضا کرد که ارزش آن معادل ۸۴ میلیارد تومان است.