جامع خبر(جامع نیوز):جمعی از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران و بانک دی با خانواده معزز دو شهید در مشهد مقدس دیدار کردند. به نقل از روابط عمومی بانک دی، در این دیدارها که عباس زارع‌نژاد مشاور و مدیر کل حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت الاسلام والمسلمین مهدی حسن‌زاده نامقی مدیرکل بنیاد […]

جامع خبر(جامع نیوز):جمعی از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران و بانک دی با خانواده معزز دو شهید در مشهد مقدس دیدار کردند.

به نقل از روابط عمومی بانک دی، در این دیدارها که عباس زارع‌نژاد مشاور و مدیر کل حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت الاسلام والمسلمین مهدی حسن‌زاده نامقی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی، محمد عطائیان چنار مشاور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، امجد خضری معاون امور شعب، جمعی از اعضای شورای سیاست‌گذاری فرهنگی بانک دی و انصاری رئیس حوزه جنوب شرق نیز در آن حضور داشتند، از خانواده شهیدان محمد صباغی و شهید مجتبی قمری تجلیل شد.

گفتنی است شهید بسیجی محمد صباغی متولد سال ۱۳۳۱ بود که در سال ۱۳۶۵ در شلمچه به شهادت رسید.شهید مجتبی قمری نیز در سال ۱۳۴۷ دیده به جهان گشود و در سال ۱۳۶۷ در پنجوین به فیض شهادت نائل آمد.