جامع خبر(جامع نیوز):دوره آموزش سامانه مدیریت کارت شرکت سابین تجارت آریا در مدیریت شعب اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری و با حضور مسئولین حوزه کارت شرکت سابین تجارت و نمایندگان بازاریابی شعب این استان برگزار شد. به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین ؛ در این جلسه وحید علیزاده مدیر شعب استان، […]

جامع خبر(جامع نیوز):دوره آموزش سامانه مدیریت کارت شرکت سابین تجارت آریا در مدیریت شعب اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری و با حضور مسئولین حوزه کارت شرکت سابین تجارت و نمایندگان بازاریابی شعب این استان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین ؛ در این جلسه وحید علیزاده مدیر شعب استان، برگزاری دوره آموزش سامانه مدیریت کارت را یک فرصت مطلوب بیان کرد و گفت: انتظار می رود بعد از اتمام این دوره شاهد افزایش کیفیت خدمات دهی به مشتریان در بخش های مختلف بانک باشیم.

در ادامه این جلسه امیدی معاون شرکت سابین تجارت آریا ضمن معرفی سامانه مدیریت کارت گفت: شرکت سابین تجارت آریا به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه بانک ایران زمین، با ارایه خدمات پرداخت نوآورانه در هر زمان و مکانی در داخل کشور، بیشترین ارزش را برای مشتریان و شرکای تجاری خود فراهم ساخته است.