تولید فروردین ماه نفت پاسارگاد ۱۱۷ هزار و ۴۶۰ تن بوده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل۶۴ درصد رشد را نشان می دهد. به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، مبلغ فروش داخلی این شرکت در نخستین ماه سال ۱۴۰۲ به میزان ۴ هزار و ۳۰۷ میلیارد ریال محقق […]

تولید فروردین ماه نفت پاسارگاد ۱۱۷ هزار و ۴۶۰ تن بوده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل۶۴ درصد رشد را نشان می دهد.

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، مبلغ فروش داخلی این شرکت در نخستین ماه سال ۱۴۰۲ به میزان ۴ هزار و ۳۰۷ میلیارد ریال محقق شده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل ۲۵ درصد رشد داشته است.
همچنین طبق اطلاعات مندرج در کدال مبلغ فروش صادراتی فروردین ماه ۱۰ هزار و ۲۲۵ میلیارد ریال است که نشان از رشد ۲۰۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد.
در بخش دیگری از این گزارش فروش کل شرکت نفت پاسارگاد در فروردین ماه با رشد ۵۰ درصدی به نسبت مدت مشابه سال قبل معادل ۹۷ هزار و ۹۷۸ تن گزارش شده است.

شایان ذکر است شرکت نفت پاسارگاد بعنوان بزرگترین تولید کننده قیر در خاورمیانه دارای ۶ کارخانه تولید قیر در شهر های آبادان، اراک، بندرعباس، تهران، تبریز ،شیراز و ۲ پایانه صادراتی در بندر امام خمینی (ره) ماهشهر و بندر شهید رجایی بندرعباس است.