جامع خبر(جامع نیوز):مؤسسۀ خیریه نیکان ماموت، در روز جهانی «بدون کفش» پویش تأمین کفش برای کودکان محروم به نام «کفشدوزک» را با شعار «قلب دومم را احیا کن» برگزار می‌کند.به گزارش واحد روابط عمومی مؤسسه نیکان، در این کمپین قرار است هزار جفت کفش برای کودکان محروم ۵ تا ۱۵ ساله تهیه و به آنها […]

جامع خبر(جامع نیوز):مؤسسۀ خیریه نیکان ماموت، در روز جهانی «بدون کفش» پویش تأمین کفش برای کودکان محروم به نام «کفشدوزک» را با شعار «قلب دومم را احیا کن» برگزار می‌کند.
به گزارش واحد روابط عمومی مؤسسه نیکان، در این کمپین قرار است هزار جفت کفش برای کودکان محروم ۵ تا ۱۵ ساله تهیه و به آنها اهدا شود.
بهای هر جفت کفش در این کمپین ۳۵۰ هزار تومان است که با کمک و همت عالی هم‍وطنان جمع‌آوری خواهد شد.
مددجویان نیکان و کودکان محرومی که سازمان‌ها و نهادهایی از سراسر کشور معرفی کرده‌اند، در این کمپین کفش دریافت خواهند کرد.
روز جهانی بدون کفش را شرکت کفش تامس در سال ۲۰۰۶ ایجاد کرد. صاحب کفش تامس متوجه شد بسیاری از کودکانی که در خیابان‌ها بازی می‌کنند کفش ندارند. او خیلی زود کشف کرد نداشتن کفش در آرژانتین و دیگر کشور‌های در حال توسعه مشکلی جدی است؛ به همین دلیل تصمیم گرفت از شرکت کفش خود برای کمک به آنها استفاده کند. کمپین «کفشدوزک» به مناسبت این روز از ۲۰ اردیبهشت تا ۹ خرداد برگزار می‎شود.
نیکوکارانی که دوست دارند در این کمپین با نیکان همراه شوند، می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب ۰۱۰۶۴۷۳۳۱۳۰۰۷، شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۴۹۲۳۱، شماره شبای IR920190000000106473313007 و کد آسان پرداخت #۲۲۷۷۳۳* واریز کنید.