جامع خبر(جامع نیوز):خانواده معظم شهدا طی قراردادی تحت پوشش‌های بیمه‌ای خاص و نوین بیمه رازی قرار گرفتند. به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت بیمه رازی به عنوان اولین شرکت بخش خصوصی این شرکت طی قراردادی خانواده شهدا را تحت پوشش خود قرار داد. بر اساس […]

جامع خبر(جامع نیوز):خانواده معظم شهدا طی قراردادی تحت پوشش‌های بیمه‌ای خاص و نوین بیمه رازی قرار گرفتند.

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت بیمه رازی به عنوان اولین شرکت بخش خصوصی این شرکت طی قراردادی خانواده شهدا را تحت پوشش خود قرار داد.

بر اساس این گزارش، قرارداد بیمه‌ای بیمه رازی و بنیاد شهید و امور ایثارگران که به امضا و تائید دکتر سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی- معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید رسیده، خانواده شهدا تحت پوشش بیمه‌های خاصی قرار گرفته‌اند و قرار بر آن است تا پوشش بیمه‌ای در زمینه بیمه‌های آتش‌سوزی، مسئولیت، عمر و …دریافت کنند.

این قرارداد در حالی به امضا رسیده که بیمه رازی در سال‌های اخیر به هر قیمتی بیمه نامه صادر نکرده و اولویت اصلی آن ارائه خدمات به‌روز، متنوع و متفاوتی بوده است و از سوی دیگر بنیاد شهید و امور ایثارگران دارای شرکت و مشاور بیمه ای است.

قرارداد فوق به صورت کشوری اجرایی شده و تا به امروز شعب سراسر کشور با تکیه بر توان نمایندگی‌های خود و با توجه به پنج چرخش استراتژیک خدمات رسانی و معرفی خدمات نوین بیمه رازی به خانواده شهدا را با جدیت پیگیری می‌کنند.