جامع خبر(جامع نیوز):اولین نمایشگاه تخصصی صنعت مالی با حضور و مشارکت فعالانه شرکت‌های بیمه، بورس و بانک در شهر قزوین برگزار شد. به نقل از روابط‌عمومی بیمه دانا، اباذر نوروزی رئیس شعبه قزوین بیمه دانا اعلام کرد: این شعبه ضمن حضور در نمایشگاه بیمه، بانک، بورس و رمزارز در استان قزوین، از بیمه‌گذاران و مدیران […]

جامع خبر(جامع نیوز):اولین نمایشگاه تخصصی صنعت مالی با حضور و مشارکت فعالانه شرکت‌های بیمه، بورس و بانک در شهر قزوین برگزار شد.

به نقل از روابط‌عمومی بیمه دانا، اباذر نوروزی رئیس شعبه قزوین بیمه دانا اعلام کرد: این شعبه ضمن حضور در نمایشگاه بیمه، بانک، بورس و رمزارز در استان قزوین، از بیمه‌گذاران و مدیران فعال استان نیز برای بازدید از این نمایشگاه و دستاوردهای شرکت بیمه دانا دعوت به عمل آورد که با استقبال خوبی از سوی بازدیدکنندگان مواجه شد.
گفتنی است در اولین روز برگزاری این نمایشگاه، جلسات جداگانه‌ای بین رئیس شعبه قزوین با معاون سازمان اقتصادی و دارایی استان، مشاور مدیرعامل شرکت کوهستان الموت، مدیرکل بیمه ایران و مدیران زیرمجموعه این شرکت، سرمربی تیم شمس‌آذر و از اعضای شورای شهر این استان، مدیرعامل شرکت سینا شیمی با حسن زیادخانی عضو هیات مدیره شرکت اطمینان گستر دانا و هیات همراه و سید مسعود حسینی مدیر بیمه‌های مسوولیت بیمه دانا برگزار شد.
لازم به ذکر است در این دیدارها، آخرین دستاوردها و خدمات گسترده بیمه دانا برای مدعوین و حاضرین در این غرفه، تشریح و تبیین شد.