جامع خبر(جامع نیوز):جاذبه های تاریخی و گردشگری مناطق آزاد ایران و ظرفیت‌های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری این مناطق در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی سلیمانیه عراق معرفی می شوند. به گزارش فرینا، این نمایشگاه یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادهای گردشگری و صنایع دستی در منطقه خاورمیانه است که از ۲۶ تا ۲۹ […]

جامع خبر(جامع نیوز):جاذبه های تاریخی و گردشگری مناطق آزاد ایران و ظرفیت‌های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری این مناطق در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی سلیمانیه عراق معرفی می شوند.

به گزارش فرینا، این نمایشگاه یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادهای گردشگری و صنایع دستی در منطقه خاورمیانه است که از ۲۶ تا ۲۹ مردادماه، با حضور کشورهای مختلف برگزار می‌شود و دبیرخانه شورایعالی و سازمان‌های مناطق آزاد ایران هم در این رویداد حضور فعال دارند.

پاویون اختصاصی مناطق آزاد ایران در این نمایشگاه باحضور مناطق آزاد هفتگانه فعال (ماکو،‌ ارس،‌ اروند،‌ قشم،‌ انزلی،‌ کیش و چابهار) با معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این مناطق، پذیرای گردشگران و سرمایه‌گذاران است.

این نمایشگاه نقش مهمی در توسعه گردشگری و صنایع دستی در منطقه ایفا می کند و علاوه بر اینکه فرصتی مناسب برای نمایش و فروش محصولات صنایع دستی و همچنین تبادل دانش و تجربه بین کارآفرینان و علاقمندان به این صنایع است می تواند در جذب سرمایه گذار در حوزه گردشگری نیز تاثیرگذار باشد.

این رویداد بین‌المللی بستری مناسب برای مشاغل گردشگری جهت ارتباط با مشتریان بالقوه و ایجاد روابط تجاری جدید را فراهم خواهد کرد