جامع خبر(جامع نیوز):مدیریت پژوهش، توسعه و مطالعات اسلامی با همکاری شرکت فرابورس ایران، نشست «چالش‌ها و فرصت‌های تامین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان و کسب و کارهای کوچک و متوسط از طریق بازار سرمایه» را دوشنبه ۳۰ مرداد از ساعت ۱۵ لغایت ۱۷ به صورت حضوری برگزار می کند. به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین […]

جامع خبر(جامع نیوز):مدیریت پژوهش، توسعه و مطالعات اسلامی با همکاری شرکت فرابورس ایران، نشست «چالش‌ها و فرصت‌های تامین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان و کسب و کارهای کوچک و متوسط از طریق بازار سرمایه» را دوشنبه ۳۰ مرداد از ساعت ۱۵ لغایت ۱۷ به صورت حضوری برگزار می کند.

به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، این نشست در روز دوشنبه ۳۰ مرداد از ساعت ۱۵ لغایت ۱۷ به صورت حضوری برگزار خواهد شد و به صورت بر خط نیز برای علاقه‌مندان پخش خواهد شد. براساس برنامه ریزی صورت گرفته، در این نشست به ظرفیتهای بازار سرمایه برای تامین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان و کسب و کارهای کوچک و متوسط و چالش‌های این حوزه پرداخته خواهد شد.

سخنرانان این نشست دکتر ندا بشیری معاون خدمات مالی شرکت تامین سرمایه تمدن ، دکتر سید مهدی علم الهدی سرپرست معاونت توسعه بازار شرکت فرابورس ایران و دکتر مهسا قربانی مدیرعامل شرکت دانش بینان سپهر بوم راد می باشند .

آدرس محل برگزاری: تهران، اتوبان حقانی، نرسیده به چهار راه جهان کودک، نبش دیدار شمالی، پلاک ۱، شرکت فرابورس ایران، سالن کنفرانس طبقه ۵