ایرانسل امسال با هدف کمک به هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن مراسم اربعین حسینی (ع)، با توسعه ظرفیت و زیرساخت‌های شبکه، تقویت و بهینه‌سازی پوشش رادیویی، تخفیف ‌تعرفه‌های رومینگ، ارائه بسته‌های رومینگ اینترنت، مکالمه و پیامک با تخفیف استثنایی و ارائه اینترنت رایگان، به زائران این گردهمایی عظیم معنوی، خدمت‌رسانی کرد. اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال […]

ایرانسل امسال با هدف کمک به هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن مراسم اربعین حسینی (ع)، با توسعه ظرفیت و زیرساخت‌های شبکه، تقویت و بهینه‌سازی پوشش رادیویی، تخفیف ‌تعرفه‌های رومینگ، ارائه بسته‌های رومینگ اینترنت، مکالمه و پیامک با تخفیف استثنایی و ارائه اینترنت رایگان، به زائران این گردهمایی عظیم معنوی، خدمت‌رسانی کرد.

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران همچنین با راه‌اندازی موکب ویژه در مرز باشماق با حضور داوطلبانه و شبانه‌روزی جمعی از کارکنان ایرانسل و استقرار کارشناسان و نمایندگان خود در کشور عراق و نقاط مختلف مرزی، علاوه بر میزبانی و پذیرایی از زائران، در خصوص ارائه خدمات ارتباطی لازم و رفع مشکلات احتمالی سیم‌کارت، اینترنت و…، همراه زائران بود.

همچنین ایرانسل، یکی از سهامداران اصلی سوپر اپلیکیشن روبیکا، از طریق سرویس رومینگ خود، خدمات ارتباطی رایگان را برای استفاده از این اپلیکیشن پرمخاطب، در کشور عراق ارائه داد.