در شهر اصفهان آغاز شد، در تهران، رشت و بابلسر ادامه پیدا کرد و حالا در شهر تاریخی تبریز گامی جدید و بلند در راستای فعالیت های خیریه ام وی ام برداشته شد. رویداد باشگاه مشتریان این شهر که در روز شنبه مورخ ۴ شهریور ۱۴۰۲ به میزبانی نمایندگی جناب آقای نصیرالهی در عمارت تاریخی […]

در شهر اصفهان آغاز شد، در تهران، رشت و بابلسر ادامه پیدا کرد و حالا در شهر تاریخی تبریز گامی جدید و بلند در راستای فعالیت های خیریه ام وی ام برداشته شد.

رویداد باشگاه مشتریان این شهر که در روز شنبه مورخ ۴ شهریور ۱۴۰۲ به میزبانی نمایندگی جناب آقای نصیرالهی در عمارت تاریخی سرخه ای تبریز صورت گرفت، شاهد اتفاقی ویژه بود. آئین افتتاحیه فعالیت های خیریه نمایندگی ۴۸۳ مدیران خودرو.

این آئین که با شرکت تعدادی از مشتریان ام وی ام و مهمانانی ویژه همچون مدیر کل آموزش و پرورش، مدیر کل سازمان نوسازی مدارس، فرماندار تبریز و تعدادی از چهره های ماندگار این شهر همراه بود با عنوان مدیران امروز، حامی مدیران فردا برگزار شد.

این آئین که برای اولین بار در سطح نمایندگی های مدیران خودرو در شهر زیبای تبریز برگزار شد، نشان از چند نکته مثبت از فعالیت های آتی ام وی ام داشت.

توجه ویژه به مقوله مسئولیت های مدنی توسط باشگاه مشتریان ام وی ام، تبدیل فعالیت های خیریه به سیاست های کلی ام وی ام و فراگیری این مدل فعالیت ها توسط نمایندگان این شرکت در سراسر ایران.

امیدواریم در آینده شاهد رویداد های بیشتری از این نوع باشیم و به زودی ثمره این فعالیت های خیریه را در ابعاد کلان کشوری ببینیم.