شعبه سرپرستی «استان کرمانشاه بیمه تعاون» به محل جدید منتقل شد. شعبه سرپرستی «استان کرمانشاه بیمه تعاون» به محل جدید منتقل شد. به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون؛ شعبه سرپرستی «استان کرمانشاه» در محل جدید به نشانی بلوار شهید بهشتی، حدفاصل چهارراه بسیج تا ۳راه ۲۲ بهمن، جنب کمیته امداد امام خمینی(ره) آماده ارائه […]

شعبه سرپرستی «استان کرمانشاه بیمه تعاون» به محل جدید منتقل شد. شعبه سرپرستی «استان کرمانشاه بیمه تعاون» به محل جدید منتقل شد.

به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون؛ شعبه سرپرستی «استان کرمانشاه» در محل جدید به نشانی بلوار شهید بهشتی، حدفاصل چهارراه بسیج تا ۳راه ۲۲ بهمن، جنب کمیته امداد امام خمینی(ره) آماده ارائه خدمات به بیمه گذاران، نمایندگان و کارگزاران ارجمند خواهد بود.
همچنین تمامی هموطنان عزیز می توانند نسبت به کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس با شماره ۱۶۰۲ و یا ۰۸۳۳۸۲۱۴۵۳۲الی۴ اقدام نمایند.
گفتنی است، بیمه تعاون همواره در مسیر رشد، توسعه و تعالی گام برداشته و در این مسیربا هدف خدمت رسانی بهتر اقدام به تجهیز شعب خود نموده است.
از این روشعبه جدید استان کرمانشاه به متراژ ۳۰۰ متر از تاریخ۰۱/۰۵/۱۴۰۲ افتتاح و با همکاری ۳۳ نماینده و ۱۲ کارگزار آماده ارایه خدمت به هموطنان و مشتریان عزیز می باشد.