مدیر عامل بیمه معلم از شعبه این شرکت در استان یزد بازدید به عمل آورد. به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، مفید امینی مدیرعامل این شرکت، روز شنبه ۲۱بهمن، با حضور در شعبه یزد، ضمن دیدار با کارکنان و نمایندگان، در جریان روند خدمات‌رسانی به مشتریان و عملکرد آنان قرار گرفت. براساس این گزارش، امینی […]

مدیر عامل بیمه معلم از شعبه این شرکت در استان یزد بازدید به عمل آورد.

به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، مفید امینی مدیرعامل این شرکت، روز شنبه ۲۱بهمن، با حضور در شعبه یزد، ضمن دیدار با کارکنان و نمایندگان، در جریان روند خدمات‌رسانی به مشتریان و عملکرد آنان قرار گرفت. 
براساس این گزارش، امینی ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، اعیاد شعبانیه و همچنین کسب عنوان مدیر برتر به روح‌الله حیدری بافقی مدیر شعبه یزد و تشکر از زحمات کارکنان این شعبه، به تشریح سیاست‌های شرکت و تحقق اهداف الویت‌دار پرداخت.
مدیرعامل بیمه معلم، در ادامه این برنامه، با نمایندگان شرکت در استان یزد دیدار کرد و پس از شنیدن مسائل و دغدغه‌ها، گفت: با برنامه‌ریزی‌های لازم و ارائه راهکارهای صحیح، سعی خواهد شد موانع و مشکلات موجود در راه رشد و توسعه شرکت رفع شود.
گفتنی است مدیران ارشد شرکت بیمه معلم با هدف تعامل بیشتر با شعب استان‌ها و دیدار با کارکنان، انجام بازدیدهای هدفمند دوره‌ای را در دستور کار خود قرار داده‌اند